O nas

Jesteśmy Spółką z polskim kapitałem, świadczącą usługi transportowe i spedycyjne o zasięgu ogólnopolskim i europejskim. Istniejemy na rynku od 1995 roku, a od 2007 roku istotą działalności naszej firmy jest realizacja zleceń transportowych i spedycyjnych dla kontrahentów w Polsce i poza jej granicami. W gronie naszych kooperantów znajdują się sprawdzeni i rzetelni podwykonawcy. Współpracujemy z największymi w firmami producenckimi w kraju i za granicą.

Informujemy, że jesteśmy beneficjentem subwencji udzielonej przez PFR, w związku z trudnościami spowodowanymi przez COVID 19.

Posiadamy w swoim dorobku wiele certyfikatów oraz nagród.

W badaniu Operator Logistyczny Roku 2012 organizowanym przez DGC zajęliśmy wysokie czwarte miejsce w kategorii spedycja.Spółka VTR jest certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.
Zostaliśmy także czterokrotnie uhonorowani nagrodą Fair Play. Możemy również pochwalić się licznymi referencjami od naszych klientów oraz Certyfikatem Rzetelnego Przewoźnika.
Terminowe dostawy, indywidualne rozwiązania, pewność i zaufanie to zasady, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Przez prawie 20 lat istnienia daliśmy się poznać jako firma świadcząca swoje usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy podmiotem godnym zaufania o ugruntowanej pozycji na rynku a z naszych usług korzysta coraz większa liczba klientów.
Współpracujemy z uznanymi i wiodącymi producentami z branży : izolacyjnej, budowlanej, stalowej, metali kolorowych, opakowań oraz automotive.