Dziękujemy za zainteresowanie pracą w VTR.

„Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością. Dałbym wszystko, co mam, wszystkie moje pieniądze, aby tylko mieć tę umiejętność.”
– John D. Rockefeller

Zawsze chętnie przeanalizujemy oferty pracy od osób energicznych, rzetelnych i entuzjastycznie nastawionych do nowych wyzwań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: m.tylec@vtr.com.pl

W obecnej prowadzimy nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych

Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Opis stanowiska pracy:
– aktywne poszukiwanie klientów zainteresowanych współpracą w zakresie obsługi spedycyjnej
– aktywne poszukiwanie przewoźników
– sporządzanie bieżących raportów sprzedażowych

Wymagania:
– znajomość branży spedycyjno – transportowej
– znajomość rynku produkcyjnego
– minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Handlowca
– udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług
– aktywna współpraca z działem spedycji komunikatywność
– determinacja i konsekwencja w działaniu
– wysokie umiejętności interpersonalne
– rzetelność, uczciwość, zapał do pracy
– nastawienie na realizację celów
– mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:
– stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
– umowę o pracę na pełen etat
– komfortowe warunki pracy

Spedytor

– bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych
– wybór podwykonawcy i nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu
– dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami

Wymagania:
– doskonała znajomość branży spedycyjno-transportowej
– minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora całopojazdowego
– umiejętność zorganizowania swojego czasu pracy
– dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność pracy pod presją czasu
– rzetelność, zaangażowanie
– mile widziane posiadanie własnej bazy klientów
– mile widziane posiadanie własnej bazy przewoźników

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole